Vystoupení ve Skanzenu v Přerově nad Labem             - 28. 6. 2008

   

 

     Dnes všem dětem začínají prázdniny a my vyrážíme na své poslední vystoupení, které jsme si spojili i s prohlídkou skanzenu.      

     A protože si odměnu za celoroční práci zasloužili nejen děti, ale i někteří rodiče, objednali jsme autobus a jeli jsme všichni.Když jsme dorazili, vyvěsili jsme kulisy, postavili aparaturu, převlékli se do krojů a udělali si bleskovou zkoušku. Hlasitou hudbou a zpíváním jsme přilákali první zvědavce a tak jsme nechali zkoušení a rozjeli jsme to naplno pro své obecenstvo.

     Jarmareční program, který jsme si připravili, trval asi hodinu a půl a divákům se moc líbil.Pak jsme se v krojích vydali na prohlídku. Byla to pro nás velká zábava, nejen proto, že nás lidé zastavovali, chválili nás za vystoupení a fotografovali se s námi, jako s nějakou kuriozitou, ale i proto, že skanzen v Přerově nad Labem je moc hezké a zajímavé místo.

     Děkujeme p. Křížové za pozvání. A všem ostatním za to, jak se o nás dobře starali.

     Těšíme se třeba někdy ….Nashledanou.

                                                                 M. Gabertová

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070