Vyrábění dárků – pátek 7. 11. 2008

     Dnešní podvečer členové našich tanečních souborů a některé maminky těch nejmladších dětiček věnovali výrobě dárků pro dědečky a babičky z Domova důchodců v Mnichově Hradišti, kam se chystáme s naším vánočním vystoupením. A protože nechceme přijet s prázdnýma rukama dostanou od nás na památku ručně malovaný zvoneček.

     Dalším úkolem, který jsme měli před sebou byla příprava výzdoby na místní prodejnu, kterou vlastní p. Vodičková, která je také členka naší baráčnické obce. Díky prostorám, které nám poskytla ve své prodejně máme možnost ukázat všem obyvatelům Řepova, že jsme nejen dobří tanečníci, ale že máme i šikovné ruce.

     A aby toho nebylo málo, vytvářely děti hotová umělecká díla do svého stánku, který bude otevřen pro veřejnost u příležitosti „Rosvěcení vánočního stromku“ kde budeme dělat živý Betlém. Zlatí andělíčkové, barevné řetězy, skládaní kapříci a zvonky budou k mání pro všechny, kdo nezůstanou sedět doma a příjdou mezi nás.

     Tímto všechny zveme na tuto vánoční podívanou a upřímně doufáme ve slušnou účast diváků.

                                                                    M. Gabertová

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031060