Výzdoba prodejny

     Po řádné domluvě s paní Vodičkovou jsme se mohly v sobotu 15. 11. 2008 pustit do vylepování výzdoby, kterou děti minulý týden vyrobily. Během celého dopoledne panoval v prodejně čilý ruch a prošla tudy i spousta zvědavců. Někteří přišli a přímo se nás zeptali, co to děláme a jak to bude vypadat, ale někteří chodili jen tak kolem, okukovali piškoty a dělali všechno proto, aby se mohli co nejdéle zdržet. Byla to docela zábava všechny ty lidičky pozorovat. Jsme hold na vsi a tak se tu nic dlouho neutají. Ze všech nejvíc byla, ale napnutá paní Vodičková, protože neměla nejmenší tušení co jsme si připravili a nevěděla tudíž co může očekávat. Zklamaná z toho, ale nebyla. Stejně jako my, byla i ona spokojená s tím, co jsme jí ve výkladních skříních vytvořili.

     Lezení po oknech mezi basami s pivem bylo sice riskantní, ale nikdo nepřišel úrazu.

     A to nejen proto, že jsme šikulky, ale také proto, že na nás dohlížel opravdivý kominík na kterého jsme si pro jistotu, sáhly.

                                                                        M. Gabertová

 

                                                                         

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070