Mnichovo Hradiště – neděle 7.12.2008


Už několik let jezdíme před Vánoci potěšit svým tanečním vystoupením dědečky a babičky do Domova důchodců v Mnichově Hradišti. Ani letos jsme tuto návštěvu nevynechali a 7.12. jsme se vypravili na cestu. Moc jsme se těšili nejen na ty, nám známé tváře lidiček, které nás vždy vítají bouřlivým potleskem, ale i na tradiční výstavku jejich prací, která je rok od roku lepší.

A musím říct, že nás opět nezklamali. Vánoční, zimní i jarní výzdoby byly plné chodby i pokoje. Až nám nad tou nádherou oči přecházeli. Tolik nápadů a inspirace na drobné dárky pro přátele jsme takhle pohromadě nikde jinde neviděli. Ani jsme si nestihli všechno prohlédnout a už jsme museli na plac.

Naše předvánoční vystoupení se skládalo z divadelní scénky o zvířátkách v lese, kterou sehrály naše nejmenší děti. V programu samozřejmě nechybělo zpívání koled a tancování.

Na konec od nás dostal každý z přítomných na památku námi vyrobené vánoční zvonečky.

A ani my jsme neodcházeli s prázdnou. Kromě příjemného pocitu jsme byli ještě obdarováni ručně vyrobeným vánočním stromečkem.

Za všechno moc děkujeme a těšíme se na další setkání. Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.                                              Míša Gabertová, vedoucí souborů


 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

8. 7. Nora

Zítra: Drahoslava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032267