Výroční hodnotící zasedání

     V neděli 7. prosince jsme se sešli na sále víceúčelového domu v Řepově, abychom zhodnotili uplynulý rok. Ráno jsme sál krásně nazdobily, na stůl připravily spoustu cukroví a tradiční vánoční svícínky, které pro nás každoročně vyrábí Oluška Gabertová ml.

     Chvilku po druhé hodině odpoledne byl sál plný. Ještě než přednesli všichni konšelé své zprávy, předvedly nám své vystoupení naše soubory. Přesto, že už tento den měly děti jedno vystoupení za sebou, tančily krásně a jako vždy nás příjemně vánočně naladily. K poslechu nám stejně jako loni hrál soused Beneš z Hrdlořez na harmoniku. Všichni přítomní mohli v „předpremiéře“ ochutnat vánoční cukroví a snad proto nám zněly zdravice hostů z ostatních obcí tak sladce.

     Moc si vážíme všech hostů, kteří se k nám na výroční schůzi vypravili a budeme se snažit i nadále připravovat bohatý program pro členy své obce i všechny, kdo se k nám přijedou podívat.


                                                               Lenka Dutá, rychtářka

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

10. 7. Libuše, Amálie

Zítra: Olga

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032272