21. 2. 2009 - Staročeský bál v Mnichově Hradišti

      V sobotu 21. 2. 2009 jsme se na pozvání tt. Bachové z Mnichova Hradiště zúčastnili jejich staročeského bálu. Rozšířili jsme počet krojovaných o 11 lidí.. Ve 20.00 hodin jsme se zúčastnili nástupu. Potom vystoupil se svým programem taneční soubor Furiant, který hned po vystoupení odjel za dalšími diváky do Zákup. A ve 21.30 hodin jsme spolu se dvěmi kolonami ze Března odtančili českou besedu.

     Ples se skutečně vydařil. Lidé se bavili, tančili, pili a vyhrávali v bohaté tombole. Pro všechny nekuřáky bylo skvělé i to, že ve všech prostorách sokolovny bylo přísně zakázáno kouření.

     Celý ples byl pořádán pod záštitou senátora PhDr. Jaromíra Jermáře, který je mnichovohradištským rodákem a celého plesu se sám osobně účastnil. Samozřejmě také v kroji.

     Děkujeme za pozvání a přejeme Vám všem do dalších let ještě hodně takových skvělých akcí.

                                                        Míša Gabertová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053