Čarodějnice 2009

     Máme tady zase 30. duben. Na mnoha místech se chystají čarodějnice. Ani my nemůžeme naše děti připravit o zážitek, a tak již od začátku roku se nám v hlavách klubou nápady jak tento podvečer dětem zpestřit.

     Již pár let jsme se setkávali na stanovištích u soutěží s klasickými čarodějnicemi, a proto jsme si řekli, že bychom mohli překvapit něčím úplně jiným. V hlavě vedoucí souborů Míši se zrodil nápad na čarodějnice v duchu Harryho Pottera. Příběhy o něm znají snad všechny děti i leckerý rodič.

     Na startu je přivítala Míša, co by profesorka Mc Ganaganová a popřála všem štěstí při plnění čarodějnických zkoušek.

     Dětem nedělalo problém zahrát si FAMFRPÁL, přesazovat MANDRAGORU, okusit vlastnoručně namíchaný lektvar, rozeznat "čarodějné" byliny, levitovat s pírkem a získat KÁMEN MUDRCŮ. Na závěr byli všichni odměněni a na "BRADAVICKÉ HOSTINĚ" si pochutnávali na vlastnoručně opečeném buřtíku.

     I dospělí na stanovištích si přišli na své, když se na chvíli přeměnili na madam HUCHOVOU, prof. SNAPA, HERMIONU, HAGRIDA, CHO CHANGOVOU, HARRYHO a  další (fotografie z této akce můžete najít ve fotogalerii  30.4.2009 - Čarodějnice - Harry Potter).

     Podvečer se nám vydařil,i přesto, že bylo chvíli dost zlověstně zataženo. Fičel vítr a chvíli dokoce i pršelo. Nakonec se, ale počasí přece jen umoudřilo a nic už nebránilo tomu abychom si užili čarokrásný večer.Vždyť se nás také sešlo! Zasoutěžit si přišlo na 90 dětí v doprovodu rodičů, prarodičů, tetiček i dalších známých.

     O dostatek dřeva, oheň a bezpečnost u něj se postarali opět sportovci a o kapku nejen "pěnivého" moku, stejně jako loni, Lukáš Vítek.

     Všem kdo přidal ruku k dílu moc děkujeme, a již teď se těšíme na příští rok!

                                  Andrea Hyková a Dáša Zámyslická


 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

11. 7. Olga

Zítra: Bořek

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032275