Jarní vystoupení – neděle 26. 4. 2009   

 I letos jsme pro zpestření dění v obci připravili jarní vystoupení. Pásmo tanců, tanečků a jarních básniček, ve kterém se představila většina tanečníků z Jizeranu i Kolovrátku, který se rozrostl o nejmenší dětičky.

     Nazdobili jsme sál, stoly kytičkami i drobným občerstvením.

     Na sále se oproti loňsku sešlo sice více diváků, přesto zde byly vidět především známé tváře rodičů a rodin tanečníků. Mrzí nás, že přesto, že ve vsi visí plakáty a paní starostka o vystoupení informuje rozhlasem, jako o jiných akcích, že zájem místních baráčníků i obyvatel obce shlédnout to, co jsme se naučili a připravili si pro ně, je malý. Ale co, tančíme především pro radost, sami pro sebe, a každé vystoupení je i zkouškou na to další. O to více pak potěší, že se na vystoupení přijedou podívat baráčníci z jiných obcí. Letos jsme mohli přivítat delegaci z baráčnické obce Mšeno u Jablonce nad Nisou. Rádi přijedeme zatančit i k nim.


                                                                  Andrea Hyková

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031060