16.6.2009 „Obec roku“

 


 

     Šest nejmenších dětí z našeho tanečního souboru Kolovrátek dnes přivítalo tanečky a básničkami 12 delegátů, kteří přijeli, aby posoudili, jak si naše obec vede a zda má šanci umístit se v celorepublikové soutěži „OBEC ROKU“. Nebyli tu poprvé a tak byli celí netrpěliví.

     A abychom se i my baráčníci ukázali v tom nejlepším světle uvítali je ještě před vchodem naše tetičky v národních krojích.

Po uvítání a usazení všech hostů následoval kulturní program. Děti se skutečně moc snažily. A i když celé vystoupení netrvalo ani čtvrt hodinky, bylo velice poutavé. Naši nejmenší vyvolaly na tvářích dospělých nejen úsměv, ale dokonce i slzička ukápla.

Velice si vážíme pomoci rodičů a děkujeme za vstřícnost se kterou se u nich vždy setkáváme. Moc nás těší, že v tom nejsme sami.

Také děkujeme p. ředitelce Hambálkové z naší školky, která nám též ochotně vyhověla a děti na dnešní vystoupení uvolnila.


                                                              M. Gabertová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070