17. 5. 2009 - Mnichovo Hradiště           - jarní vystoupení v Domově důchodců Modrý kámen


     V letošním roce, konkrétně v listopadu, slaví domov důchodců v Mnichově Hradišti 10. výročí od zahájení své činnosti. Oslavují to však průběžně celý rok. A tak jsme se i mi přidali k upřímným gratulantům a přivezli klientům domova jarní vystoupení se kterým jsme se v dubnu představili v Řepově.

     Kromě tanečního vystoupení jsme jim přivezli i maxigratulaci se skupinovou fotografií všech členů souborů, veršovaným přáním k jejich jubileu a skládaným srdíčkem s podpisem od každého z nás.

     Dali jsme si skutečně hodně záležet, aby se náš program líbil a nikdo se u něj nenudil. Podle ohlasu a potlesku diváků se nám to zřejmě podařilo. Je skutečně radost tančit pro takové lidičky s jakými se setkáváme tady.

     Už teď se moc těšíme až sem v zimě přijedeme zas.

                                                                     M. Gabertová

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

11. 7. Olga

Zítra: Bořek

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032275