Když komedii, tak komedii

     Ve čtvrtek 8. října 2009 jsme se vydali na výlet do našeho hlavního města. Už se stalo tradicí, že na podzim vyrážíme do některého z pražských divadel za kulturou. Tentokrát jsme si vybrali Branické divadlo a v něm přestavení „S Tvojí dcerou ne“. Vsadili jsme na jistotu. Tentokrát jí nebylo samo divadlo, do tohoto divadla jsme zavítali poprvé, ale hlavní protagonisté této divadelní komedie. Petr Nárožný, Naďa Konvalinková a další herci, známí nám spíše z televize, byli velkým lákadlem. A nezklamali! Bavili jsme se od začátku až do konce. Dokonale odpočinková komedie, občas mírně lechtivý humor, úžasné výkony herců i s občasnými improvizacemi, kdy se ani oni sami nedokázali ubránit smíchu tam, kde jej režisér sám nenaplánoval, to vše dohromady vytvořilo skvělé představení a nám poskytlo očekávaný skvělý kulturní zážitek.

     Na doporučení paní ředitelky zvažujeme návštěvu tohoto divadla i příští rok na jaře. Můžeme snad propásnou skvělou Květu Fialovou, která si dělá legraci ze stáři a ze sebe sama? Už se těšíte?

                                                                      Lenka Dutá

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032282