10. 4. 2010 - Jarní vystoupení v Domově důchodců Modrý kámen Mnichovo Hradiště

     Již tradičně zajíždí naše soubory do tohoto domova pro seniory. Na tato setkání se vždy těšíme. Tím myslím, že všichni. Klienti domova, tedy babičky a dědečkové, se těší na ty naše rozparáděné dětičky. A my se těšíme co pěkného zde zase uvidíme. Vždy je tu totiž výstava z prací právě těch babiček a dědečků a věřte, že je zde mnoho pěkných zajímavých nápadů na krásné věcičky pro radost. Letos naše nejmladší tanečníky uchvátily krásné látkové slepičky jako živé. Seděly tu pěkně v řadě jako v kurníku na hřadě.

     Po vystoupení jsme dostali na památku kromě sladkostí pro děti také dva krásné velikonoční zajíčky, které vyrobily šikovné ruce zdejších babiček a dědečků. Naše sbírka dárečků se tak zase rozrostla o další kousek.

                                                  Míša Gabertová

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053