11. 9. 2010 - Setkání rodáků - Lipník


     11. září se naše soubory vypravily, na pozvání pana starosty Miloslava Salače, do malé vesničky Lipník u Benátek nad Jizerou, kde se konalo setkání rodáků.

    Místní tím naprosto žili a pojali toto setkání opravdu velkolepě. Celá akce se konala na krásně upraveném sportovním hřišti, kam organizátoři od ranních hodin nosili všechno potřebné. Připravovali občerstvení, rožnili sele, roztáčeli pivo, stavěli stany, zapojovali aparaturu pro večerní zábavu a pro děti přivezli obrovskou nafukovací klouzačku. No paráda.

     Program začal ve 13.30 a odstartoval tak zábavu, která trvala až do časných ranních hodin. Jsme rádi, že jsme i mi přispěli naším vystoupením k dobré náladě všech přítomných. Kromě nás tu byly ještě mažoretky a zpěvačky. Vydařilo se i počasí a tak bylo dnešní odpoledne bez chybičky.

     Děkujeme za pozvání a těšíme se třeba někdy příště – naviděnou (fotografie na rajčeti -                                                  http://baracnicirepov.rajce.idnes.cz/11.9.2010_Lipnik/.


                                                                     Míša Gabertová

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

8. 7. Nora

Zítra: Drahoslava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032267