6. 11. 2010 – Vystoupení na výročním zasedání OB Trenčín


     Je až s podivem, že už je to deset let, kdy jsme vystupovali s programem našeho souboru v baráčnické obci Trenčín. Tehdy se tato obec měla zrušit, ale našli se dobří sousdé a tetičky, kteří možná i pod vlivem našeho vystoupení nedopustili konec baráčníků v této obci. A tak když nás soused Bednář, zdejší rychtář pozval abychom zde opět vystoupili, bylo to příjemné pozvání.

     Právě toto vystoupení bylo pro nás takovou generální zkouškou. Letošní zimní program je trochu jiný než je u nás zvykem. Protože k vánocům patří neodmyslitelně pohádky, jsou právě ony tou hlavní změnou v našem programu. A tak se poprvé v historii našich souborů kromě tance, zpěvu a recitace věnujeme také divadlu. Na Trenčíně naše děti zahrály jednu ze tří připravovaných pohádek a to svou nejoblíbenější – O Červené Karkulce.

     Jsme rádi, že jsme mohli vystupovat v restauraci na Rychtě, protože je zde sál a hlavně velké jeviště, a tak se nás tam všech třicet účinkujících pohodlně vešlo.

     Diváci nám svým potleskem dali najevo, že se jim naše vystoupení líbilo.

     Děkujeme za pozvání a za sladkou odměnu a těšíme se, že se zase někdy uvidíme.


                                                                  Míša Gabertová

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053