Dětské maškarní (6.3.2011)

 

     Již po šesté jsme uspořádali spolu s řepovskými fotbalisty maškarní bál pro děti. Přišlo a řádně se zapsalo  64 soutěžících dětí. S nimi přišla minimálně stovka rodičů a mladších nebo starších sourozenců. Hudbou i slovem provázel celé odpoledne DJ Marek Šrajer. Připravené soutěže – běh na sněžnicích kolem severního pólu – vařečkovou štafetu družstev – běh dítěte přivázaného k noze jednoho ze svých rodičů – a opičí dráhu komentovala „beruška Gábina“, alias Míša Gabertová. Mezi soutěžemi se vesele tančilo na známé i neznámé hity. Nejoblíbenější a nejžádanější byla písnička Jede, jede mašinka. Ta zazněla během dnešního odpoledne nejméně 5x. Juchalo se ale i na Holky z naší školky, Macarenu, Ptáčka a jiné a jiné.

     V 17 hodin DJ maškarní bál ukončil a všichni se pomalu rozešli do svých domovů.

                                                                                         M. Gabertová

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032282