Výroba dekorací a výzdoba sálu (11.3.2011)

     Chystáme velké jarní vystoupení, dokonce budeme vynášet i smrtku a na to potřebujeme spoustu různých rekvizit, které si, ale musíme sami vyrobit. Proto jsme se také dnes sešli. A práce jsme měli opravdu dost. Nejmenší holčičky se svými maminkami došívaly panenky z látky, které si pak oblékly do kroječků. Kluci si vyráběli papírové koně na tyči a všichni ostatní pracovali na výzdobě sálu. Navlékali vajíčka na barevné pentle, vyvěšovali girlandy, barevné kytičky, motýlky a na zeď dokonce i sluníčko s mráčky. Začali jsme v půl páté a v půl sedmé bylo hotovo a mohli jsme jít domů. Zítra nás čeká v tomto krásně vyzdobeném sále první vítání občánků s novým místostarostou Petrem Křivským.

                                                                                            M. Gabertová

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031061