Vítání občánků (12.3.2011)

 Dnešní ráno bylo krásně jarní. Sluníčko hřálo a to bylo po dlouhé zimě opravdu moc příjemné. Po 9 hodině se deset dětí z našeho folklorního souboru Kolovrátek sešlo na Radnici, aby si udělalo zkoušku na dnešní vítání malých občánků. Dnes tedy spíše občanek. Vítali jsme dvě holčičky Kristýnku Škuciovou ze Řepova a Elišku Saidlovou z Jemník. Rodiče Elišky, Evička Saidlová (roz. Kerdová) a Vláďa Saidl byli dlouholetými tanečníky v již zaniklém původně smíšeném souboru Jizeran, stále jsou ale v řadách řepovských baráčníků a mi jsme rádi, že se k nám (ač odstěhováni) stále hlásí. Z nedostatku času a pracovního vytížení se mezi sebou, jako bývalí tanečníci, moc nestýkáme a tak, když se občas potkáme jsme moc rádi. Obzvlášť, když je to při takové milé příležitosti.

Přejeme všem rodičům, aby jim holčičky rostly a měli z nich jen a jen radost.

                                                                                                M. Gabertová

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031060