Vítání občánků (5. 11. 2011)

      V letošním roce jsme se sešli s našimi nejmenšími tanečníky už na třetím vítání občánků v naší obci. Pro naše malé občánky vystupujeme velice rádi, ale dnes to bylo přece jen o něco svátečnější než jindy, neboť jsme vítali holčičku jedné z našich současných tanečnic Romči Hůlkové. Malá Michalka byla z vystoupení nadšená a po celou dobu nespustila z našich tanečníků oči. Vesele se smála a mávala ručičkami. Už teď v ní vidíme novou malou tanečnici, i když si na ni budeme muset ještě pár let počkat.

     Druhá vítaná holčička se jmenovala Anička a byla to vnučka naší dlouholeté panímaminky tetičky Šrajerové, která už sice naší panímaminkou není, ale i nadále sleduje baráčnickou činnost v naší obci. Dnešní slavnostní událost si samozřejmě nemohla nechat ujít a my jsme rádi, že jsme se s ní mohli po dlouhé době opět setkat.

   

                                                                                              Míša Gabertová

        

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

4. 7. Prokop

Zítra: Cyril a Metoděj

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032254