Závody veteránů (30. 8. 2012)

 

     Řepovský starosta Milan Zachař ml. zajistil průjezd a zastavení starodávných autíček a motorek v naší vesnici. U toho jsme my, tanečníci a baráčníci nemohli chybět.

     Po 18 hodině začaly přijíždět první vozy. Jakmile zastavily okamžitě byly v obležení sedmi a více krojovaných děvčat a mládenců. Každý závodník dostal výbornou čerstvou pletenku, kterých napletla maminka našeho starosty, Vlasta Zachařová, rovných 150, kartičku s přáním mnoha šťastně najetých kilometrů od tanečníků a pohled obce Řepova.

     Panovala velice příjemná atmosféra. Závodníci byli milí a usměvaví. Diváci, kterých se sešlo skutečně hodně, byli družní a veselí. Mávali závodníkům a volali na ně „Šťastnou cestu a dobře dojeďte.“ Akce skončila po 20. hodině. Dost se zešeřilo a všichni už byli unavení, ale užili si to. Vždyť vidět takhle pohromadě na 60 historických vozítek, to se nikomu z nás nepoštěstí každý den.

 

                                                            Míša Gabertová

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070