Vítání občánků (21. 7. 2012)

 

     Dnešní vítání občánků bylo, zcela výjimečně, uprostřed léta. V této době naši tanečníci odpočívají a užívají si prázdnin, proto jsme měli dost starostí sehnat na dnešní vystoupení dostatečný počet účinkujících. Nakonec se, ale našlo šest obětavých dětiček, které touto dobou nebyly nikde daleko na prázdninách. Přišly už před týdnem na zkoušku a dokonce se ještě každý naučil novou letní básničku. Byli to Ondra a Lukášek Prášilovi, Adélka a Eliška Němcovy, Johanka Havlíčková a Anička Lemberková. Všem dětem i jejich rodičům moc děkujeme, protože jen díky nim se dnešní vítání občánků opět vydařilo k všeobecné spokojenosti.

     Naši malí občánkové - Monička Šimánková, Péťa Horák a Vojtíšek Heřmanský byli moc hodní a spokojení. Přivedli s sebou hodně rodinných příslušníků a tak byl sál skoro plný.

                                                                                                     

                                                             Míša Gabertová

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053