Dětský maškarní ples (spolupráce s TJ), (10.2.2013)

10. února uspořádal fotbalový oddíl Sokol Řepov ve spolupráci s řepovskými baráčníky, maškarní bál pro děti. Sál U Vítků se v nedělním odpoledni změnil v pohádku. Děti a jejich rodiče přivítala bílá paní, které byl k ruce šašek a také včelka Mája. Na písničky známé i neznámé si mohly děti, ale i dospělí zatrdlovat, naučit se novým tancům a zasoutěžit si. Za soutěžení dostali všichni drobné odměny. Největší radost udělaly dětem nafukovací balónky. Sál byl zaplněný až k prasknutí. Vždyť přišlo na 70 dětí v maskách a rodičů bylo nepočítaně. Na každém kroku jste potkali nějakou postavu z říše pohádek. Byla tu královna, princezny, nevěsty, víly, vodníci a kytičky. Přiběhl i pejsek s kočičkou. A nechyběli ani piráti, supermani a vojáci. Děti i dospělí se bavili a řádili celé odpoledne v rytmu hudby DJ Honzy.

Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na příště.

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070