Vystoupení ve Sboru českých bratří Mladá Boleslav (23.3.2013)

 Naše taneční soubory byly pozvány paní Ortovou z kulturního střediska v Mladé Boleslavi, aby vystoupily v soboru 23.března na velikonočních trzích ve Sboru českých bratří. A tak jsme se tam, i přes mrazivé počasí, vypravili.  

Na náměstí kolem kašny stála spousta stánků s rozmanitým zbožím. Na jedné straně byly vystaveny pomlázky, košíky, hrnečky, skleničky a šperky. Na straně druhé to zase vonělo po klobáskách a jitrnicích. Pekly se tu koblížky a na ohni se točilo selátko. To bylo příjemné.

V kostele se už od rána tančilo a veselá hudba byla slyšet až ven. My jsme přišli na řadu s vynášením smrtky v 10 hodin a potom ještě jednou v 11.30. Byla sice velká zima, ale i tak přišlo na naše vystoupení poměrně dost diváků. Potkali jsme tam také seniorskou kapelou divadla HEČ, která vystupovala i na našem velikonočním jarmárku v Řepově.

Doufáme, že jsme nikoho nezklamali a že už jsme snad konečně tu zimu vynesli a přivolali k nám teploučké a svěží jaro.

Fotografie k nahlédnutí na:

http://baracnicirepov.rajce.idnes.cz/23.3._2013_MB_-_Velikonocni_trhy/

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

8. 7. Nora

Zítra: Drahoslava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032267