Tajný výlet – Milovice (21.6.2013)

Letošní červen byl od samého začátku ve znamení dešťů a záplav. Bylo proto těžké vybrat vhodný termín a místo pro tajný výlet. Když se ve druhé polovině června počasí umoudřilo, rozhodli jsme se pro tento pátek. Známky ve školách byly už uzavřené a tak nebyl problém uvolnit všechny děti z vyučování. A dobře jsme udělali, od rána bylo příjemné, slunečné počasí. V půl desáté jsme se sešli na parkovišti u Radnice, přepočítali se a v deset jsme vyrazili na Milovice. To ovšem věděli jenom rodiče, děti se to dozvěděly, až když jsme dorazili na místo.

Jen jsme měli společnou vstupenku v kapse, rozprchli se všichni po celém areálu Mirákula. Byla to nádhera.

Středu, kde bylo občerstvení, vévodil obrovský dřevěný hrad s klouzačkou, prolézačkami a velkým tobogánem. Pod hradem byly ve skále tajemné a temné katakomby, kam bylo nejlépe vyrazit s baterkou v ruce, i když se našla spousta odvážlivců, kteří si průchod v naprosté tmě užívali i bez jakéhokoli osvětlení. To byl, panečku, zážitek.

Všude kolem hradu pak byla spousta klouzaček, houpaček a prolézaček. Bylo moc prima, že si tu mohly hrát děti všech věkových kategorií. Dokonce i hraví rodiče si tu přišli na své.

Strávili jsme tu příjemný den hraním s kamarády. Všichni byli spokojení a určitě si sem za zábavou vyjedou i se svými rodiči.

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053