Zájezd do divadla na Fidlovačce (30.10.2013)

Součástí činnosti naší baráčnické obce je už tradičně organizování zájezdů do divadla. Po loňském úspěchu návštěvy představení „Jeptišky“ jsme se letos opět rozhodli navštívit Divadlo Na Fidlovačce. Z široké nabídky tohoto divadla jsme vybrali klasický muzikál „My fair lady“ a bylo to správné rozhodnutí. Potvrdily to i ohlasy diváků při zpáteční cestě. Představení bylo skvěle připravené s úžasnými pěveckými a tanečními výkony. Není divu, že v roce 2011 získalo tři nominace na cenu Thálie. Při některých scénách jsme se přesvědčili také o pohotovosti herců reagovat na nečekané situace, které dodaly představení na zábavnosti. K příjemné náladě při návštěvě Fidlovačky přispělo i příjemné chování personálu od uvaděček až po šatnářky. Všechny uvedené klady vyvážily jedinou nevýhodu - tvrdé posezení na lavicích tohoto divadla, které nejsou zejména pro starší generace návštěvníků právě pohodlné. I přesto jezdíme na Fidlovačku rádi, protože zaručuje krásný kulturní zážitek a určitě se tam v příštích letech vypravíme znovu.

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

8. 7. Nora

Zítra: Drahoslava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032267