Vystoupení souboru - Mlynařický mlýnek Mirákulum (24.5.2014)

24.5. se zúčastnily řepovské soubory – Jizeran, Kolovrátek a Mladá chasa 2. ročníku folklorního festivalu Mlynařický mlýnek v přírodním amfiteátru Parku Mirakulum. O tomto festivalu jsme se dozvěděli vloni, kdy jsme tu byli na tajném výletě. Poslali jsme nějaké informace o našich souborech a o práci, kterou, spolu s baráčnickou obcí děláme a oni nás vybrali.

     Před samotným vystoupením členové souboru navštívili tamní atrakce nejrůznějšího druhu jako např. lanové centrum, bludiště, lesní naučnou stezku, minizoo aj. Od 13.00 hodin probíhal na venkovním prostranství kulturní program. Vystoupily tu děti z Milovické mateřské školy, soubory Svatojánek a Vrbina a pak se tu hrála pohádka, tančily naše soubory a úplný závěr patřil pořádajícímu dětskému souboru Mlynařice.

     Nejen děti ale i dospělí tak příjemně užili krásný den.

A než se všichni účastníci rozjeli do svých domovů, převzala vedoucí souborů Míša Gabertová cenu „ Mlynařický mlýnek “, kterou si všichni bezesporu zasloužili.

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070