Čarodějnice (30.4.2015)


         Po Velikonocích vždy začínáme chystat program na čarodějnické řádění pro děti. Letos jsme připravili jako obvykle několik soutěží s drobnými cenami. Při nich měly děti možnost vyzkoušet si například své znalosti z říše zvířat, ale i zručnost a pohybové schopnosti. Po splnění všech úkolů čekal na každého soutěžícího u našich tetiček ve stánku buřt na opékání, pečivo a nápoje. K čarodějnickému večeru samozřejmě patří i oheň, který pro nás připravují sousedé z obecního úřadu. Obecní úřad také jako v předchozích letech opět obstaral hudbu pro zpříjemnění večera. Tentokrát to byla skupina Country rebels, která přispěla k dobré zábavě až do pozdních večerních hodin.
         Čarodějnice jsou v Řepově velmi oblíbenou akcí. Svědčí o tom její návštěvnost. Letos se soutěží zúčastnilo téměř 70 dětí. Nejhezčí na této tradici je ale skutečnost, že s dětmi přicházejí rodiče a večer se přidávají další sousedé a tak se scházejí lidé z celé vesnice.

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

10. 7. Libuše, Amálie

Zítra: Olga

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032272