Tajný výlet souboru (21.6.)

Tajný výlet - Pirátská výprava za pokladem 21.6.2015

Letošní tajný výlet pro děti z řepovských souborů, který připravujeme každoročně před prázdninami, jako odměnu za jejich pilnou přípravu a četná vystoupení, se nesl v pirátském duchu.

Sešli jsme se v 15 hodin v místním parku. Určili jsme si kapitána, 3 pobočníky a ti si vybrali piráty do svých družstev. Sotva si všichni uvázali pirátské šátky, byl tu první úkol. Rozluštit pirátskou zprávu, napsanou tajným písmem. Potom si piráti složili lodičku z papíru a naučili se námořnickou písničku. Šlo se podle značek kolem celé vesnice. Na trase plnili piráti různé úkoly. Vázali námořnický uzel, kreslili papouška pro kapitána, dělali si pirátské tetování, házeli kotvou na cíl, skákali přes lana a opravovali rozbitou loď. Propukla i námořní bitva a hledal se poklad. Na závěr čekala na ušlé piráty obrovská hostina.

V pokladu, který si piráti našli, byly mimo jiné i vodní pistole, které děti, jaksepatří využily. Spokojení a zmáchaní piráti se rozcházeli kolem šesté hodiny, vstříc krásným a prosluněným prázdninám.

Děkujeme Dáše Zámyslické za skvělou přípravu a organizaci.

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053