Rej čarodějnic 30.4.2006

Na poslední dubnový den jsme pro děti připravili REJ ČARODĚJNIC. V doprovodu rodičů, prarodičů a dalších přihlížejících se děti v kostýmech různých čarodějnic, čarodějek a čarodějů sešly u obecního úřadu a odtud se v lampiónovém průvodu, pod vedením vrchní čarodějnice Dáši Zámyslické a její pomocnice Lucky Bohuslavové, všichni vydali na fotbalové hřiště.

Zde na děti čekaly "čarodějnické úkoly" Děti plnily několik „speciálních disciplín" - např. let na koštěti a zdolávání překážek, pití čarodějnického lektvaru a další. Za splnění úkolů mohly získat, a také získaly - buřtíka s chlebem, hořčicí či kečupem, kterého si opekly na připraveném ohni. O další občerstvení pro děti i dospělé se postarala naše rychtařka s manželem.

Z počátku nepříliš příznivé počasí se umoudřilo a účast byla hojná, sešlo se pomalu 100 dětí, dospělé nepočítaje. Jsme rádi, že se akce vydařila a bylo mnoho spokojených dětských dušiček.

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053