Babský bál 13.5.2006

V sobotu 13. 5. 2006 od 19:30 hod. jsme pořádali BABSKÝ BÁL, který se
konal na sále „U Vítků", k tanci nám pěkně zahrála skupina Phoenix.

Bál zahájili naši nejmenší z dětského tanečního souboru, kteří pásmem tanečků a básniček přivítali všechny přítomné a maminkám, babičkám a tetičkám tak zároveň popřáli ke DNI MATEK.

Z počátku nás na sále nebylo mnoho, ale přesto děti sklidily velký potlesk. Postupně se sál zaplnil a panovala veselá nálada. „Zlatým hřebem večera" byl ve 23 hod. BABSKÝ TANEC, který si nacvičily tetiny z našich řad i z řad nebaráčníků. Zatančily jsme si v zástěrách a šátcích našich babiček, za pomocí košťat a smetáků - tři „sranda tance". Dle ohlasu jsme jistě pobavily všechny přítomné. Poté byla vyhlášena tombola, která jistě uspokojila každého, ceny byly pestré - chutné - užitečné.

Akce se nám vydařila a již se těšíme na říjen, kdy máme naplánovaný CANDRBÁL, doufáme, že se nám také vydaří.

Babský bál

Babský bál

Babský bál

Babský bál

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031061