Domov důchodců Modrý kámen Mnichovo Hradiště

10. prosince jsme s našimi dětmi navštívili klienty Domova důchodců „Modrý Kámen" v Mnichově Hradišti. Připravili jsme pro ně pásmo lidových písní, tanců a básniček se zimní tématikou.

Už samotný název pořadu „Andělská pošta" napovídal o tom, co se bude dít. Starouškové si s námi zazpívali vánoční koledy. Bylo to moc příjemné setkání. Andělská pošta přinesla spoustu dárků. Děti s pomocí starších děvčat vyrobily papírové andělíčky a perníkové stromečky. Vystříhat, namalovat a slepit 150 andělíčků a také upéct a ozdobit 150 perníkových stromečků dá opravdu práci. Ale radost, kterou udělaly všem obdarovaným stála za to.

Ani mi jsme nepřišli zkrátka. Dědečkové a babičky nám na oplátku vyrobili zimní obraz s pěti sněhuláky a každý z nás dostal perníkového koníčka. Po ukončení programu jsme si prohlédli vánoční výstavu, kterou zde každoročně připravují. Byla velice krásná a inspirativní. Dovolili nám dokonce podívat se do zdejší kaple.
Děkujeme všem z Domova důchodců „Modrý Kámen" za příjemně prožité předvánoční dopoledne a těšíme se na další setkání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032282