Výroční valné zasedání V. župy 2007

 

Dne 3. února 2007 jsme se jako zástupci baráčnické obce Řepov zúčastnily výročního valného zasedání V. župy, které se konalo, jako již tradičně, v Nové Vsi u Bakova. Zasedání zahájil místorychtář Karásek přivoláním přítomných k pořádku. Potom nás na zasedání přivítala i župní rychtářka tetička Rulcová. U mikrofonu se postupně se svými zprávami vystřídali všichni župní činovníci. Kulturní vložku obstaral soubor Furiant, který nám předvedl několik tanců, se kterými během roku vystupují.

Bylo to pro nás velice příjemné sobotní dopoledne, hlavně proto, že jméno naší obce bylo zmíněno mnohokrát, a pokaždé jsme byli za naši činnost velmi pochváleni. Možná bych měla napsat spíše pochváleny, protože delegace byla složená pouze z tetiček- konšelek. Také prohlížení fotodokumentace nám přineslo zjištění, že činnost naší obce je a vždy byla velmi ceněna. Polovina fotografií byla pořízena na akcích řepovských baráčníků nebo se na nich alespoň řepovští baráčníci účastní akcí jiných obcí. Při zprávě župní syndičky jsme se také dozvěděly, že máme nejen nejmladší konšelstvo, ale i nejmladší členskou základnu.

Výroční valné hodnotící zasedání pro nás bylo příjemnou pochvalou za naši dobrovolnou práci v roce 2006.

 

          L. Dutá, A. Hyková, M. Kottermanová a D. Zámyslická

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031060