Maškarní bál

V neděli 11.3.2007 jsme již tradičně ve spolupráci s TJ Sokol uspořádali dětský bál na sále U Vítků. Připravili jsme mnoho hezkých soutěží, za jejichž splnění a zúčastnění se čekalo na děti mnoho krásných „chutných“ cen. Za doprovodu rodičů, babiček, dědečků a tetiček přišlo na 80 masek od nejmenších po dospělé, samozřejmě i tetiny pořadatelky. Sál se rychle zaplnil, masky neseděly, rychle se zapojily do soutěží, skotačení a tanečků, učili jsme se Ptáčky a Makarenu, za doprovodu Pavla Bureše. Do poroty zasedly naše panímaminky a tetiny, vzpomínkovým glejtem ocenily především ty nejmenší a nejroztomilejší, velcí však nemuseli být smutní, ceny dostal každý. Jsme potěšeni účastí, sál praskal ve švech. Naše obec se rychle rozrůstá, není nouze o „přírůstky malých dětiček“, a tak i napřesrok jistě nebude o masky nouze.

 

                                                                    A. Hyková

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032283