Rej čarodějnic (30.4.)

      

I letos jsme si pro dětičky připravili Rej čarodějnic. Tentokráte jsme se sešli v parku u obecního úřadu. Na děti čekaly čarodějnice a čarodějky na 5 stanovištích, kde se plnily čarodějnické úkoly – Překážkový let na koštěti tam a zpět, Ochutnávka čarodějnických přísad, Házení kouzelných předmětů do kotle, Ochutnávka kouzelných lektvarů, Co utrhneš to máš, po splnění těchto úkolů dostali všichni soutěžící pitíčko a buřtíka s chlebem a hořčicí, kterého si mohli opéct na ohni, který připravil obecní úřad se sportovci. Sešlo se téměř 70 dětí, které se zapojily do soutěží a další malí caparti, kteří přihlíželi z kočárků na své starší sourozence (viz. Fotogalerie - Rej čarodějnic).

Překvapením pro děti bylo zbrusu nové dětské hřiště, které vybudoval obecní úřad právě v tento den, prošlo tedy ihned „zatěžkávací“ zkouškou.

Pěkný podvečer se vydařil a věřím, že se tato akce stane tradicí a budeme se s dětmi, jejich rodiči, prarodiči a ostatními příznivci scházet u podobných soutěží každý rok.

 

                                                                  A. Hyková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031061