Jarmark v Bělé pod Bezdězem

     Dne 31.3.2007 jsme se na pozvání kulturního střediska v Bělé pod Bezdězem zúčastnili jejich tradičního velikonočního jarmarku. Vystupovali jsme zde s pásmem jarních písní a tanců. Účinkovaly čtyři páry děvčat z obnoveného souboru JIZERAN a pět párů dětí ze souboru, který se pyšní novým názvem KOLOVRÁTEK (viz. Fotogalerie - 31. 3. 2007 - Jarmark v Bělé pod Bezdězem).               

     Do programu jsme byli zařazeni ve 13.00 a v 15.00 hodin. Mezi našimi vystoupeními se děti aktivně zapojily do programu manželů Renzových, který se jmenoval "Otloukej se píšťaličko". Děti udivovaly svými znalostmi jarních lidových zvyků všechny přítomné. I nás, jako vedoucí souboru, to potěšilo. Největší úspěch sklízel náš nejmladší tanečník Gustík Dubnička, který bez ostychu mluvil na mikrofon a přednášel velikonoční hodovačky.

     Strávili jsme příjemné odpoledne. Děkujeme za pozvání a zajištění technického zázemí panu Matouškovi.

     Těšíme se na další setkání

                                            za vedoucí souborů  Gabertová Michaela

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053