Domov důchodců Modrý Kámen Mnichovo Hradiště

 

V neděli 13.5.2007 jsme se vydali s našim jarním vystoupením, které jste mohli shlédnout již o Velikonocích u nás v Řepově, za babičkami a dědečky do Domova důchodců Modrý kámen do Mnichova Hradiště. S pásmem „Lidové zvyky a pranostiky od začátku roku do Velikonoc“ se představily soubory Jizeran a Kolovrátek.

         Děti připomněly staré lidové zvyky a pranostiky- tři krále, masopustní rej, soud nad medvědem, velikonoční zvyky (viz. Fotogalerie -  13.5.2007 - Domov důchodců Modrý kámen Mnichovo Hradiště).

         Svým vystoupením jistě zpestřily život v domově důchodců a potěšily babičky i dědečky, nejen vystoupením, ale i malými dárečky, papírovými zvířátky, které vyráběly již před Velikonocemi a perníčky z dílny Olušky Gabertové.

         Všichni tanečníci na oplátku dostali malou sladkost a soubory dohromady obraz s výšivkou krojovaného tanečníka.

         Děkujeme za pozvání a rádi přijedeme zpestřit život do domova důchodců zase před Vánocemi.

 

                                                        A. Hyková

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070