Setkání s důchodci Řepov

Setkání obecního úřadu s důchodci má již svou tradici. Tentokráte se uskutečnilo ve středu 16.5.2007. Podvečer zahájily svými básničkami, písničkami a hrou na flétničky děti z Mateřské školky Řepovanka. Následoval 20 minutový výběr tanců a tanečků v podání našich souborů Jizeran a Kolovrátek. Poté vystoupily žákyně ze ZŠ Dukelská Mladá Boleslav, a to se svými písničkami pěvěcký sbor Prskavky pod vedením p. učitelky Prskavcové, Zuzanky s country tanci a děvčata z 3.B s aerobní sestavou na stepech. Kulturní program uzavřel taneční pár z taneční školy z Bakova nad Jizerou v rytmu latinsko-amerických tanců. Řepovští senioři, tak mohli shlédnout část tanců z našeho Velikonočního vystoupení, svojí účastí v programu můžeme ukázat, čím se během roku zabýváme, jaký program připravujeme a co jsme se již naučili (viz. Fotogalerie - 16. 5. 2007 - Setkání s důchodci Řepov). Doufám, že se vystoupení líbilo. K tanci a poslechu hrál celý večer Pavel Bureš.

                                                                              A. Hyková

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070