Babský bál
        Dne 12.5.2007 se na sále místního obecního domu konal Babský bál. Pro mnohé z lidí, kteří v sobotu na bál přišli, začalo veselení kolem osmé hodin večer. Pro nás tetičky konšelky, ale také některé další řepovandy začal babský bál mnohem dříve. Pečlivě jsme vybraly hudbu (hrála nám osvědčená skupina Phoenix), daly jsme si práci s obstaráním tomboly, která by potěšila tancechtivé návštěvníky (tradičně největší radost byla o půlnoci z úlovků "něčeho na zub") a v neposlední řadě jsme opět, jako loni, připravily kulturní vložku. Po loňském "Babském tanci" jsme hodně přemýšlely, co by lidi pobavilo a naše osvědčené duo Míša - Dáša na to opravdu přišlo: "Módní přehlídka"! Ale ne ledajaká. Na place se vystřídaly modely od dvacátých let až po konec minulého století. A rozhodně bylo na co koukat. Za mohutných ovací se střídaly dobové kostýmy, plavečky, disco modýlky i minisukně aĺa šedesátá léta (viz. Fotogalerie - 12.5.2007 Babský bál).
        Všichni přítomní se opravdu dobře bavili. Škoda jen, že byla na bále tak nízká návštěvnost. Obsluha místní restaurace, která se za celý večer ukázala na sále pouze při roznášení večeří (špinavé talíře a sklo si už hosté museli odnést sami) a když si šla pro tombolu, byla opět, jak již je tradiční, katastrofální. Pro příště se podle toho budeme muset zařídit. Nasazení, s jakým modelky předváděly modely, bylo opravdu veliké a všechny by si zasloužily mnohem více diváků.
        Takže opět za rok v květnu. A tentokrát přijďte i vy!

 

                                                                            rychtářka Lenka Dutá

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 10. Samostatný stát

Zítra: Silvie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034070