80. výročí obce baráčnické Kosmonosy

     V sobotu 23. června 2007 jsme se, na pozvání rychtářky z Kosmonos tetiny Běhounkové a syndičky tetiny Zvěřinové, zúčastnili oslav u příležitosti 80ti let založení jejich baráčnické obce. Bohužel nám na poslední chvíli odpadlo šest tanečníků a tak naše vystoupení nebylo zcela podle našich představ, ale všichni, kteří dorazili tančili naplno, a tak se snad naše vystoupení líbilo.

     Nebyli jsme tu samozřejmě sami. Přijeli tanečníci ze souboru Furiant, kteří si přivezli své nejmladší dětičky. S písničkou přispěla děvčata z místní školy. Byly tu mažoretky, a pro tuto příležitost naprosto nezbytná dechovka. Odpoledne se vydařilo i když  v závěru přece jen sprchlo. Děkujeme za pozvání a přejeme baráčnické obci Kosmonosy hodně úspěchů do dalších let.

                                                     M. Gabertová - šafářka

                                                                      

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

27. 1. Ingrid

Zítra: Otýlie

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031060