Pohádka pro děti (11.11.2007)

     V neděli 11. 11. 2007 nepřijel jen „Martin na bílém koni“, ale na pozvání obce baráčníků na sál Na Radnici přijely i děti z ochotnického souboru Divadýlko na kopečku“ z Holých Vrch, které dětem zahrály na motivy pohádky Lotrando a Zubejda pohádku „O loupežnickém synkovi a cizí princezně“. Sál se zaplnil dětmi i dospělými. Nejmenší děti se občas lekly a rozbrečely, když se na scéně objevil starý loupežník Lotrando. Rychle však bylo po slzičkách, jen co Lotrando zmizel ze scény. Pohádka je velmi hezky zpracovaná a děti podaly dobrý výkon. Představení se moc líbilo malým i velkým. Na oplátku nás Holovrští pozvali na přesrok k nim, aby se naše soubory představily se svým tanečním vystoupením u nich na Holých Vrších.


                                                                  A. Hyková - syndička

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053