Zimní vystoupení v Domově důchodců Modrý Kámen Mnichovo Hradiště 

 

V neděli 9. 12. 2007 jsme se opět vydali za babičkami a dědečky do Domova důchodců Modrý kámen v Mnichově Hradišti. Přivezli jsme sebou zimní program, který mohli shlédnout i hosté našeho volebního zasedání.

Svatý Petr spal na svém oblaku a snil si svůj sen. „Přilétli“ malí andělé, byla tu Marie s Josefem a malým Ježíškem, hospodyně přinesly své dary. Zpívalo se a hlavně se tančilo.

 

Sál byl zaplněn, potěšilo nás, že se starouškové sešli v ještě hojnějším počtu než v květnu, kdy jsme zde předvedli pásmo z našeho jarního vystoupení. Děti všem rozdaly vánoční přáníčka, která samy vyrobily, a na oplátku dostaly malou sladkost a celý soubor pak obrázek, který vyrobili klienti domova důchodců.

 

I letos jsme si zde mohli prohlédnout vánoční výstavu výrobků klientů různých domovů důchodců a mnichovohradišťských škol.

 

Bylo to opět příjemné setkání a odjížděli jsme s pocitem radosti, že jsme jim mohli zpříjemnit předvánoční čas svým vystoupením.

 

                                                                                     A. Hyková

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

034053