Vítání občánků Řepov

 

Je sobota 15.12.2007. Dnes jsme přivítali čtyři nové občánky naší obce. Mezi hrdými rodiči byli i manželé Šárka a Petr Křivských, kteří nám moc pomáhají při práci s dětmi a účastní se všech akcí, které pro ně pořádáme. Největší podporu má, ale jejich dcera Klárka, která se po prázdninách stala naší nejmladší a nejmenší tanečnicí. Tvoří teď nerozlučný pár se svou kamarádkou Markétkou Haltufovou, se kterou ve školce trénují kroky. Druhý vystupující pár byl vybrán ze starších děvčat (proto i jiné kroje), a to Zdenička Krajníková a Adélka Mahrová.

Všechna čtyři děvčata s radostí tancovala a říkala básničky. Klárka byla o to šťastnější, že teprve na svém druhém vítání občánků mohla přivítat vlastního brášku Péťu.

Přejeme všem rodičům i jejich malým broučkům hlavně hodně zdraví, štěstí a pohody.

                                           Za taneční soubory Míša Gabertová

 

 

 

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

031061