Maškarní bál pro děti - neděle 16. 3. 2008

Překulil se nám rok a už je tu zase doba maškarních a masopustů. Masopust jsme letos už oslavili v Žerčicích. A tak jsme se už těšili na maškarní bál, který jsme si spolu se sportovci z TJ Řepov naplánovali doma na sále pohostinství "U Vítků".

Kluci zamluvili a vyzdobili sál a zajistili muziku (hrál nám Pavel Bureš). A my děvčata jsme nakoupily ceny do soutěží, vymyslely soutěže, oblékly se do kostýmů a řídily průběh celého odpoledne.

Od samého začátku jsme měli na 50 dětských masek. A k tomu ještě dobrých 20 malinkatých dětiček, které sice žádný kostým neměly, ale dováděly stejně vesele, jako všichni maskovaní.

Všechny děti i rodiče tančili, soutěžili a fandili jako o život. Za zmínku stojí nejpopulárnější soutěže, kterými bezesporu byly: tanec s nafouknutým balónkem mezi čely, běh páru se svázanou nohou (trojnožka), slalom mezi židlemi - dítě táhne za ruku svého "slepého" rodiče (ten má na očích šátek) a opičí dráha. Všichni jsme si to moc užili a těšíme se na příští rok.

Chtěla bych tímto poděkovat všem dospělým, kteří nám s touto akcí pomohli.

                                                                Michaela Gabertová

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

8. 7. Nora

Zítra: Drahoslava

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032267