Jarní vystoupení v Domově důchodců Modrý Kámen v Mnichově Hradišti

 


     V neděli 18. 5. 2008 jsme se se soubory rozjeli do Mnichova Hradiště do Domova důchodců Modrý Kámen za naším vděčným publikem s novým programem v jarmarečním duchu. Tančili se jarmareční tance, ukázali jsme, jak to na jarmarcích bývalo, co se zde prodávalo, staroušci si zazpívali písničky, na které tancují malé děti své tanečky a od srdce zatleskali, i slzičku uronili. Jsou rádi za každé zpestření svého času.

     Děti jim rozdaly narcisky, které vlastnoručně vyrobily. Naoplátku pak soubory dostaly na památku obrázek s lidovým motivem, který vyšila jedna 80ti letá babička, která zde žije. Skláníme poklonu, co v tomto krásném věku nejen ona dokáže.

     Stěny chodeb a společných místností zdobí různé výrobky klientů domova důchodců. Vždy odsud odjíždíme s dobrým pocitem, že jsme někoho potěšili a udělali radost a rádi nás opět uvidí. Před Vánocemi se na nás těší zas, rádi je také uvidíme a přivezeme jim nový, zimní program.

 

                                                        Andrea Hyková 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

4. 7. Prokop

Zítra: Cyril a Metoděj

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032254