Jarní jarmareční vystoupení v Řepově    (25. 5. 2008)


Stejným, malinko rozšířeným vystoupením jako v Mnichově Hradišti, doplněným o "typickou" jarmareční výzdobu, koláčky a preclíky na stolech, mini výstavkou s exponáty připomínajícími dobu jarmarků a obsahující i ocenění, která jsme za svá vystoupení obdrželi, jsme své vystoupení předvedli i u nás v Řepově. Sešlo se pár lidí ze vsi, ale opět byli vidět v obecenstvu známé tváře, především rodiče a rodiny tancujících. Tancujeme především sami sobě pro radost, přesto bychom to, co umíme, rádi ukázali co nejvíce lidem ze vsi i baráčníkům, kteří jinak nejsou aktivní v naší činnosti, aby viděli, čemu se ve svém volném čase věnujeme. Škoda. Snad se jich příště sejde více a ocení naši práci i "domácí".

                                            Andrea Hyková

 

 

 

Konšelská sezení

Pravidelná konšelská sezení se konnají vždy 1. čtvrtek v měsíci.

Časopis Život Budovcovy župy

Pro zájemce - je možnost objednání časopisu Život Budovcovy župy, který vychází jednou měsíčně a najdete zde informace nejen o dění v obcích V. župy. Bližší informace na tel. 605 488 312 - Jana Jakubcová

12. 7. Bořek

Zítra: Markéta

ZKOUŠKY SOUBORŮ - změna od září 2011

Pravidelné zkoušky souborů se konají do odvolání každou neděli na sále víceúčelového domu takto - starší děvčata od 15,00 hod., děti od 16,00 hod.

Návštěvní kniha

příspěvků: 15

Návštěvnost stránek

032282